Proizvodi
Ponuda #18423083 Tue Feb 27 13:59:35 CET 2024

Rumunija

Tip: --
Ponuda #18324516 Tue Feb 20 06:39:26 CET 2024

Prirodni Furnir Hrast Prva I Zadnja Daska

Tip rezanog furnira: Prirodni Furnir, Vrsta drveta: Hrast
Ponuda #18409290 Mon Feb 19 10:45:11 CET 2024

Prirodni Furnir Bukva Prva I Zadnja Daska

Tip rezanog furnira: Prirodni Furnir, Vrsta drveta: Bukva
Ponuda #18405759 Fri Feb 16 12:31:29 CET 2024

Evropski Lišćari, Puno Drvo S Drugim Materijalima Za Završnicu, Hrast

Vrsta drveta: Hrast, Tip: Dijelovi Namještaja, Finalna upotreba: --
Ponuda #18447318 Mon Jul 01 15:15:35 CEST 2024

Hrast, Zaštitni Sloj Za Višeslojni Parket

Vrsta drveta: Hrast, Tip: Zaštitni Sloj Za Višeslojni Parket
Ponuda #18447122 Fri Jun 28 15:43:45 CEST 2024

0.6 mm Hrast flat cut, burl prirodni furnir rezanje -- m2 / spot - 1 put pošiljalac Rumunija

Tip rezanog furnira: Prirodni Furnir, Vrsta drveta: Hrast
Potražnja #18394738 Fri Jun 14 15:00:51 CEST 2024

Za Rezanje Smeđi Jasen, Hrast, Tilia

Proizvod: Za Rezanje, Vrsta drveta: Smeđi jasen, Hrast
Potražnja #18394739 Sat Apr 13 08:17:46 CEST 2024

Za Rezanje (Furnira) Smeđi Jasen, Hrast, Tilia

Proizvod: Za Rezanje (Furnira), Vrsta drveta: Smeđi jasen, Hrast
Potražnja #18408429 Tue Mar 05 05:19:28 CET 2024

Za Rezanje (Furnira) Hrast

Proizvod: Za Rezanje (Furnira), Vrsta drveta: Hrast
Potražnja #18414549 Sun Feb 25 15:45:25 CET 2024

Za Rezanje (Furnira) Turski Hrast

Proizvod: Za Rezanje (Furnira), Vrsta drveta: Turski hrast (hrast cer)
Ponuda #18405758 Thu Feb 22 15:25:23 CET 2024

Prirodni Furnir Turski Hrast Prva I Zadnja Daska

Tip rezanog furnira: Prirodni Furnir, Vrsta drveta: Turski hrast (hrast cer)
Ponuda #18406203 Mon Feb 19 10:44:25 CET 2024

Prirodni Furnir Bijeli Jasen Prva I Zadnja Daska

Tip rezanog furnira: Prirodni Furnir, Vrsta drveta: Bijeli jasen

Podaci o kompaniji

Osnovna djelatnost: Proizvođač rezanog furnira
N° TVA: RO 6670492
Bruto-promet: 10 000 000 - 50 000 000 EUR (Euro)
Uposlenici: 101-200
Datum kreiranja: 1994
Član od: 26/07/2004