Nam My Wood Co.,ltd

Wood Panel / Staircase components / Flooring Manufacturer

Proizvodi
Ponuda #18437436 Fri Jul 12 06:48:44 CEST 2024

Azijsko Tvrdo Drvo (liščari), Puno Drvo, Gumeno Drvo

Vrsta drveta: Gumeno drvo, Porijeklo: Vijetnam, Tip: Nastavljeni Dijelovi
Ponuda #18421448 Fri Jul 12 06:45:55 CEST 2024

Azijsko Tvrdo Drvo (liščari), Puno Drvo, Gumeno Drvo

Vrsta drveta: Gumeno drvo, Porijeklo: Vijetnam
Ponuda #18439386 Wed Jul 10 04:23:57 CEST 2024

1 Slojni Panel Od Punog Drveta, Hrast

Paneli od punog drveta: 1 slojni panel od punog drveta, Vrsta drveta: Hrast
Ponuda #18436635 Mon Jul 08 04:29:57 CEST 2024

1 Slojni Panel Od Punog Drveta, Bagrem

Paneli od punog drveta: 1 slojni panel od punog drveta, Vrsta drveta: Bagrem
Ponuda #18439126 Sat Jul 06 04:36:23 CEST 2024

Gumeno Drvo, Parket Sa Perima I Utorima

Vrsta drveta: Gumeno drvo, Porijeklo: Vijetnam, Tip: Parket Sa Perima I Utorima
Ponuda #18438560 Thu Jul 04 04:36:07 CEST 2024

Sjeverno-američki Lišćari, Puno Drvo, Crni Orah

Vrsta drveta: Crni orah, Porijeklo: Vijetnam
Ponuda #18438284 Tue Jul 02 09:50:23 CEST 2024

Azijsko Tvrdo Drvo (liščari), Puno Drvo

Vrsta drveta: Rubberwood, Porijeklo: Vijetnam
Ponuda #18425877 Mon Jul 01 04:11:26 CEST 2024

1 Slojni Panel Od Punog Drveta, Gumeno Drvo

Paneli od punog drveta: 1 slojni panel od punog drveta
Ponuda #18437892 Fri Jun 28 05:21:51 CEST 2024

1 Slojni Panel Od Punog Drveta

Paneli od punog drveta: 1 slojni panel od punog drveta
Ponuda #18438559 Wed Jun 26 04:28:12 CEST 2024

Puno Drvo, Gumeno Drvo, Ukrasi

Tip masivnog drveta: Azijsko tvrdo drvo (liščari), Vrsta drveta: Gumeno drvo
Ponuda #18439127 Mon Jun 24 05:22:17 CEST 2024

1 Slojni Panel Od Punog Drveta, Gumeno Drvo

Paneli od punog drveta: 1 slojni panel od punog drveta
Ponuda #18439797 Sat Jun 22 04:13:51 CEST 2024

1 Slojni Panel Od Punog Drveta, Gumeno Drvo

Paneli od punog drveta: 1 slojni panel od punog drveta

Podaci o kompaniji

N° TVA: 3700840592
Bruto-promet: 5 000 000-10 000 000 USD (US Dollar)
Uposlenici: 101-200
Datum kreiranja: 09/02/2009
Član od: 25/02/2013