Proizvodi
Ponuda #18403143 Fri Jan 27 11:43:37 CET 2023

Bor - Crveno Drvo

Vrsta drveta: Bor (Pinus sylvestris) - Crveno drvo
Potražnja #18402762 Mon Jan 16 15:38:19 CET 2023

Grede, Stubovi, Prizmirani Komadi, Kesten

Tip: Grede, Stubovi, Prizmirani Komadi, Vrsta drveta: Kesten
Ponuda #18377893 Tue Jan 10 12:35:36 CET 2023

Komercijalni Šperploča

Tip šperploče: Komercijalni Šperploča
Ponuda #18395596 Wed Jan 04 19:22:31 CET 2023

Bor - Crveno Drvo, Jela -Bjelo Drvo

Vrsta drveta: Bor (Pinus sylvestris) - Crveno drvo
Potražnja #18401455 Mon Jan 02 14:59:45 CET 2023

Okrajčena Daska, Topola

Tip: Okrajčena Daska, Vrsta drveta: Topola, Količina: 300 m3 Spot - 1 put
Potražnja #18400606 Mon Dec 19 11:59:23 CET 2022

Bor - Crveno Drvo, Jela -Bjelo Drvo

Vrsta drveta: Bor (Pinus sylvestris) - Crveno drvo
Potražnja #18400287 Thu Dec 15 12:50:09 CET 2022

Grede, Stubovi, Prizmirani Komadi, Iroko

Tip: Grede, Stubovi, Prizmirani Komadi, Vrsta drveta: Iroko (Mvuli, Kambala
Ponuda #18376499 Thu Dec 15 10:17:00 CET 2022

Okrajčena Daska, Okoumé

Tip: Okrajčena Daska, Vrsta drveta: Okoumé (Gaboon, Okaka, Azouga)
Ponuda #18388233 Thu Dec 15 04:00:29 CET 2022

Okrajčena Daska, Awoura

Tip: Okrajčena Daska, Vrsta drveta: Awoura (Zebreli)
Ponuda #18396094 Wed Nov 02 09:20:31 CET 2022

Četvrtače, Bor - Crveno Drvo, Jela -Bjelo Drvo

Vrsta drveta: Bor (Pinus sylvestris) - Crveno drvo
Ponuda #18223747 Fri Sep 30 10:51:01 CEST 2022

Laminirana Šperploča (Crni Sloj)

Tip šperploče: Laminirana Šperploča (Crni Sloj)
Ponuda #18380833 Fri Sep 23 04:00:32 CEST 2022

Iroko , Brodski Pod (E2E)

Vrsta/materijal : Iroko (Mvuli, Kambala, Semli, Rokko), Tip: Brodski Pod (E2E)

Podaci o kompaniji

Osnovna djelatnost: Broker / trgovac
N° TVA: SE559073768901
Bruto-promet: 500 000-5 000 000 EUR (Euro)
Uposlenici: 1-5
Član od: 06/07/2004