Prirodni Furnir, Limba , Rezano Karter (žica)

  • Ponuda
    18339174
  • Datum
    2021-04-08
  • Ističe:
    2021-10-05

Proizvod

Tip rezanog furnira Prirodni Furnir
Tip vrste Afričko tvrdo drvo (liščari)
Vrsta drveta Limba (Fraké, Noyer du Moyombe, Korina, Afara)
Kapacitet - rezanja rezano Karter (žica)
Porijeklo Kamrun

Specifikacije

Kvalitet AB-B
Količina 10000 - 15000 m2 (sqm) Spot - 1 put
Površina 10000 - 15000 m2 (sqm)
Debljina 0.55 mm
Dužina 250-285; 315-345 cm
Opis White Limba veneer quality AB-B, sizes 250-285 [cm] and 315-345 [cm].
Family: COMBRETACEAE
Species name: TERMINALIA SUPERBA
Other names: AZINII, AKOM, FRAKE, OFRAM, AFARA, WHITE AFARA, N'GANGA, KOJAGEI, LIMBO, NOYER DU MAYOMBE, KORINA
- Translated with google

Cene i uslovi

Cijena Na zahtjev EUR per m2 (sqm)
Incotermi EXW - izlaz iz fabrike Zemlja Italija Region Meda (MB)
Rok isporuke Na skladištu
Prodaj: Širom svijeta

Prodavac

I confirm that I have read and understood Fordaq’s Privacy Statement

By registering you agree to our Zakonske upute