Prirodni Furnir, Iroko , Rezano Karter (žica)

  • Ponuda
    18313419
  • Datum
    2020-07-30
  • Ističe:
    2021-01-26

Proizvod

Tip rezanog furnira Prirodni Furnir
Tip vrste Afričko tvrdo drvo (liščari)
Vrsta drveta Iroko (Mvuli, Kambala, Semli, Rokko)
Kapacitet - rezanja rezano Karter (žica)
Porijeklo Kamrun

Specifikacije

Kvalitet A(prva)
Količina 10000 - 15000 m2 (sqm) Spot - 1 put
Površina 10000 -15000 m2 (sqm)
Debljina 0.5 mm
Dužina 250 - 290 cm
Opis Quarter cut Iroko veneer, A quality short panel size 250 - 285 [cm]

family: MORACEAE (angiorsperm)

species name: MILICIA EXCELSA , MILICIA REGIA

other names: MOREIRA , ABANG , IROKO , MANDJI , SIMME, SEMLI ,TULE , BANGUI , LUSANGA , MOLOUNDOU , KAMBALA , LOKOTIN , ODOUM , MUFULA , ROKKO , MOKONGO

Cene i uslovi

Cijena 1.40 EUR per m2 (sqm)
Incotermi EXW - izlaz iz fabrike Zemlja Italija Region Meda (MB)
Rok isporuke Na skladištu
Prodaj: Širom svijeta

Prodavac

I confirm that I have read and understood Fordaq’s Privacy Statement

By registering you agree to our Zakonske upute